Folk-Portal sitesinde Türkiye sınırları içinde derlenen belge ve bilgilere yer verilebilecektir. Bu belge ve bilgileri  yükleyecek kişi “Yazar” olarak anılacaktır. Bu siteye üyeliğinizde onayladığınız  Kullanım Koşulları nda belirtilen Telif Haklarına saygılı davranmanızı bekliyoruz.

Başlık : Yazı ile ilgili tanımlayıcı bir başlık

Yazı: Daha önce “basılı olarak yayınlanmış” eserlerden alıntı bilgi ve belgelerin yayınlanmamasına özen gösterilmesini arzu ediyoruz. Yazar, yüklediği bilgilerle ilgili, YER; TARİH ve  – var ise – KAYNAK KİŞİ (bilgilerin alındığı kişi) bilgilerini girmelidir. Kaynak Kişinin Adı-Soyadı / Yaşı / Eğitimi / Doğum Yeri, bilgileri yazının son kısmına eklenmelidir.

Fotograf: En çok bir kare fotograf eklenebilmektedir. Hangi tarihte ve nerde çekildiği yazıya eklenmelidir. Fotografın kısa kenarı en az 1200 px olmalıdır.

Kategori: Yazı ile ilgili bir ya da birden çok kategori seçebilirsiniz

Video Link (var ise) : Video eklemek için; Yazar’a ait olan video Youtube kanalına yüklenmeli ve Youtube kanalında yayınlanan videonun linki buraya yazılmalıdır. Yazara ait olmayan (izin alınmamış) video linkler yayınlanmayacaktır.

Kapat

Folk-Portal'da yeni bir yazı yayınlamak için lütfen giriş yapınız.

*
*